Tilmeldte til arrangementer.

5. afd. SSK klubmesterskab (Skipper) den 29-09-2018 i Helsingør

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Team Limalinda.skibby@gmail.comLinda Jessen2613930918671SSK
Team Moffeper@teammoffe.nuPer Christensen2360968750291SSK
Team Moffeper@teammoffe.nuPer Christensen2360968725091SSK
SILLE BOBboaa@tdc.dkBob Aagesen202177534241SSK
ChicaKageruptaek3@gmail.comThomas4019004325281SSK
srfishing.dkmartin@srfishing.dkMartin Rasmussen5160437270141SSK
Team Size Matterssigridmj@gmail.comPeter M Holmgren2172525534211SSK
OLKAole@ocbyg.dkOle Christensen4092980227301SSK
Jopijohn@jopi.dkJohn Rasmussen2043219516881SSK
bandittenjespersoejjensen@stofanet.dkjesper søj2392471925261SSK
Ullapermotsch@mail.dkPer Motsch Andersen2021451213281SSK
Den grønneSannehermann3011@gmail.comKristian walmod-larsen4097608030662SSK
uschimp@ingels-co.dkmorten pedersen3067620122671SSK

MSK 4. afd klubmesterskab Egense den 29-09-2018 i Egense lystbådehavn Limfjorden

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
TigrerdyrLtj@outlook.dkLui Tang Jensen248048513272MSK
Gretagwb2403@gmail.comGert Bonnez267044101862MSK
Søbjørnbjornkochjensen@gmail.comBjørn Koch Jensen51890148861MSK
Hansenejnerphansen@gmail.comEjner Hansen29623578171MSK
manderiandenll.nicolajsen@gmail.comlars nicolajsen426407552622MSK
Team Stinefam-enevoldsen@mail.dkNiels-Jørgen Enevoldsen30237349352MSK

Børsteorm pakker a kr. 25,- den 29-09-2018 i Helsingør

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
OLKAole@ocbyg.dkOle Christensen4092980227302SSK
Team LimaLinda.skibby@gmail.comLinda Jessen2613930918674SSK
uschimp@ingels-co.dkmorten pedersen3067620122674SSK

Tobis i lage kr. 25,- den 29-09-2018 i Helsingør

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Team Limalinda.skibby@gmail.comLinda Jessen2613930918671SSK
uschimp@ingels-co.dkmorten pedersen3067620122671SSK

5. afd. SSK klubmesterskab (Gaster) den 29-09-2018 i Helsingør

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Team Limakjfarmer@c.dkKenneth Jørgensen4018219218671SSK
SILLE BOBboaa@tdc.dkSusanne Aagesen202177534241SSK
Ramseslars@hovedgaden69.dkCelina Luthmann (sejler med Bundbid)2047121415891SSK
Jopibjarne@fiskerekorder.dkBjarne Lehné405073717641SSK
Team Size Matterssigridmj@gmail.comSigrid M Jacobsen2248333834211SSK
bandittenjustin.fisher@pon-cat.comjustin2913397929741SSK
Den grønneSannehermann3011@gmail.comSanne Hermann4097608030661SSK

Samlet oversigt

BegivenhedAntal tilmeldte teamAntal tilmeldte personer
5. afd. SSK klubmesterskab (Gaster)77
5. afd. SSK klubmesterskab (Skipper)1314
Børsteorm pakker a kr. 25,-310
MSK 4. afd klubmesterskab Egense610
Tobis i lage kr. 25,-22

Mercury Parts
Pro-Safe
L H marine
Grizzly fiskeudstyr
Elektriske spil
Skælskør motormarine.
Danish Lure
Savagegear
Herning Trailer og Bådcenter
Tempo Både og udstyr
Mercury Marine
Raymarine
Tryg Forsikring
Dalager Maskinfabrik
Honda Shoppen
Garmin Elektronik
Palby Marine
West Bådudstyr
Stenteq Marine
Köp Båt i Sverige, Svenska Kronor, Varberg-Svreige, Tel: 004634016805
VHF skolen
Fiskekort for småbådsfiskere
watergames, sejlerskolen for dig.
Islev Carshine
Navisco
Columbus Marine
daiwa fiskeudstyr
Søredningstjenestens webside
Simrishamn Trolling

 
Tilmeldte:   1861