Tilmeldte til arrangementer.

UNDGÅ MADSPILD den 09-02-2019 i KLUBBEN

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Team Frihedbjarne@fiskerekorder.dkBjarne Lehné405073717641SSK
Ullapermotsch@mail.dkPer Motsch Andersen2021451213281SSK
Mikajaddn01@hotmail.comSten Andersen5060641516561SSK
Dixielbc@glostrupnet.dkLars Bruun Christensen4079764618471SSK
Futtearkitekt.petersvendsen@gmail.comPeter Svendsen233046387941SSK
Team Moffeper@teammoffe.nuPer Christensen2360968725091SSK
Team Limalinda.skibby@gmail.comLinda Jessen2613930918673SSK
SILLE BOBboaa@tdc.dkBob Aagesen202177534242SSK
finkenjarnved@smoerumnet.dkrudi jarnved608690985141SSK
Michaelfrederiksvaerk@hotmail.comMichael Damgaard Petersen2928088830951SSK
Dingo12.7@godmail.dkJohn Laugesen203278571701SSK
Mikajaddn01@hotmail.comSten Andersen5060641516561SSK

BÅDMESSE FREDERICIA den 02-03-2019 i STARTER I KLUBBEN KL. 7.30

TeamNavnEmailNavnTlf.Nr.MedlemsNr.AntalKlub
Team Frihedbjarne@fiskerekorder.dkBjarne Lehné405073717641SSK
GuffiGuffi55@hotmail.comFlemming Jørgensen2020311110161SSK
Betty Boophf@tunenet.dkHenrik Falshøj2928656431461SSK
Ullapermotsch@mail.dkPer Motsch Andersen2021451213281SSK
Dixielbc@glostrupnet.dkLars Bruun Christensen4079764618471SSK
Dingo12.7@godmail.dkJohn Laugesen203278571701SSK
Krille2305@tunenet.dkHenning Petersen608820922222SSK
ZimbaMwesterservice@gmail.comMikkel4094117916602SSK
Team Limalinda.skibby@gmail.comLinda Jessen2613930918673SSK
bjørnfiskogfugl@mail.dkniels bjørn2015326720671SSK
finkenjarnved@smoerumnet.dkrudi jarnved608690985141SSK
Andreasteen@karlshoj.dkSteen Karlshøj885232633021SSK
Mikajaddn01@hotmail.comSten Andersen5060641516561SSK
Team elgaardElgaard_hans@yahoo.dkHans3124636516923SSK
Team SmileySvensson1952@gmail.comJohn Svensson2161328811171SSK
Sirilinksmartecho@yahoo.comKenneth6170149628802SSK

Samlet oversigt

BegivenhedAntal tilmeldte teamAntal tilmeldte personer
BÅDMESSE FREDERICIA1623
UNDGÅ MADSPILD1215

VHF skolen
Fiskekort for småbådsfiskere
watergames, sejlerskolen for dig.
Islev Carshine
Navisco
Columbus Marine
daiwa fiskeudstyr
Mercury Parts
Pro-Safe
L H marine
Grizzly fiskeudstyr
Elektriske spil
Skælskør motormarine.
Danish Lure
Savagegear
Herning Trailer og Bådcenter
Tempo Både og udstyr
Mercury Marine
Raymarine
Tryg Forsikring
Dalager Maskinfabrik
Honda Shoppen
Garmin Elektronik
Palby Marine
West Bådudstyr
Stenteq Marine
Köp Båt i Sverige, Svenska Kronor, Varberg-Svreige, Tel: 004634016805
Søredningstjenestens webside
Simrishamn Trolling

 
Tilmeldte:   1912